Nirvana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nirvana

Visiškai naujas Nirvana forumas! Prisijunk!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Apie In Bloom

Go down 
AutoriusPranešimas
In Bloom

In Bloom


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2010-05-02

Apie In Bloom Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie In Bloom   Apie In Bloom Icon_minitimeSk. 05 02, 2010 7:10 am

Sveiki,aš vardu Laura ir man 14 metų.Man patinka mmm..klausytis muzikos,piešti ir šiaip ką nors kurti.Nirvana aš pradėjau domėtis maždaug prieš metus,kadangi mano tėtis šią grupę begalo mėgsta XD Taigi..mano mėgstamiausias žanras yra rock.Mano mėgstamiausios grupės yra:Nirvana(tai jau ir taip aišku),Green day,My chemical romance,Sex Pistols gal dar Red Hot Chili Peppers.Na..aš norėčiau,kad kas nors man patartų kokią grupę.Bandžiau klausytis ir metalo,tačiau manęs jokia grupė nepritraukė..tik viena Ministry daina patiko xDApie popsą apskritai nekalbu,nes tikrai nesu jo megėja.Kalbant apie lietuvišką muziką ir jos "dainininkus" man jie visai nepatinka.Hm..na aš svajoju groti gitara,tad tikriausiai nuo kitų metų pradėsiu.Mano mėgstamiausias filmas yra Kill Bill (1 ir 2 dalys).Aš nežinau ką daugiau papasakoti,tik tiek,kad nors man 14 ir aš moteriškos lyties,laikykite mane lygiaverte xD XD
Atgal į viršų Go down
 
Apie In Bloom
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nirvana :: Mes :: Apie mus-
Pereiti į: